Byli jste u nás?

Uvítám vaši zpětnou vazbu.

Ohlasy našich pacientů

MDDr. Eliška Stejskalová je vzácný člověk. Jako mnoho lidí, tak i já prožívám návštěvu u zubaře a zákroky velice špatně. Přesto, že mnoho úkonů nebolí, tak podvědomě se třesu a prožívám super stres. Nyní jsem po pár letech potřeboval kontrolu a něco vyspravit. Našel jsem si tyto stránky a u paní doktorky se zaregistroval. Mám za sebou první opravený zoubek a přes můj obrovský strach, mohu směle říci, bylo to v pohodě. Dokonce, jako by ze mne kus toho strachu odpadl. Děkuji. A těm co mají strach radím, honem dokud paní doktorka bere nové pacienty!!

Petr K.

Z přístupu paní doktorky jsem byla nadšena. Po letech váhání jsem konečně změnila zubaře a tato lékařka je hotový poklad. Je mladá a nadšená do své práce, v ordinaci se střídá se svou maminkou, která jí zřejmě mnoho dobrého ze svého řemesla předala. Rozhodně doporučuji jako vynikající zubařku!

Komentář na Známém lékaři

Dnes jsem byl u doktorky MDDr. Elišky Stejskalové a jsem potěšen z její prací, chováním k pacientovi, atd. Je velmi milá, sympatická. Můžu říct, že se zubaře bojím, ale po chvilce u paní doktorky jsem vůbec neměl strach! Asi to je tím lidským přístupem! Tak dobře jsem se nikdy u zubaře necítil jak dnes u paní doktorky. Jsem rád, že jsem si doktorku Elišku Stejskalovou vybral!! Můžu vřele všem doporučit!!

Michal Vyskočil

S paní dokotorkou jsem exrémně spokojen. Nedávno jsem u ní např. podstoupil zákrok, který jsem již absolvoval u svého předešlého zubaře s mnoha obtížemi a jako velmi bolestivý. U MDDr. Elišky Stejskalové proběhlo to samé bez jediné komplikace, pro mě velmi pohodlně a s minimální bolestivostí. Paní doktorka je velmi příjemná, vychází pacientovi maximálně vstříc, vždy se snaží nábídnout veškeré alternativy a dává možnost volby, ochotně vysvětluje a popisuje každý krok prováděného zákrok, je vidět že má o pacienta opravodvý zájem, je velmi flexibilní. Mohu jen vřele doporučit, výborná zubařka!!!

Komentář na Známém lékaři

Paní doktorka je velmi milá, vstřícná, profesionální ale hlavně s lidským přístupem - jde vidět, že je to pro paní doktorku povolání, nikoliv "jen" práce. Vřele doporučuji všem.

Komentář na Známém lékaři

MDDr. Eliška Stejskalová je velmi milá a vstřícná lékařka, která vždy přesně popíše jaký zákrok bude dělat a jak bude postupovat.Má opravdu zájem o pacienty a navíc má dobré pracovní doby, které jsou výhodou pro pracující. Tuto zubařku vřele doporučuji všem!

Komentář na Známém lékaři

Komentáře z našeho profilu na serveru Známý lékař přebíráme s laskavým souhlasem provozovatele.